MENÜ
Kargo, Teslimat, İade

www.fotografsatisi.com sitesinden sipariş ettiğiniz ürünlerin kargo esnasında hasar görmemesi için en azami önemi göstermektedir. Ancak tüm önlemlere rağmen olası bir hasar halinde : Kargonuzu teslim aldığınızda, kargo yetkilisinin önünde açarak ürünün sağlamlığını kontrol etmelisiniz. Herhangi bir hasar var ise kargonuzu yetkiliye geri verip ürününü gerekçesini yazarak teslim almayınız.

Üye tarafından verilen siparişlerin nakit olarak yapılması halinde; ödemede herhangi bir sorun olmadığının tespiti (ertesi iş günü) sonrasında hazırlanarak (en geç 3 iş günü sonunda) kargoya verilir. Havale yolu ile ödeme yapıldığında ödemenin belirtilen hesapta görülmesinin ardından hazırlanarak (en geç 3 iş günü sonunda) kargoya verilir.

Kargo tarafından kaynaklanan gecikmelerden ötürü fotografsatisi.com sorumlu değildir. Teslimat için sipariş anında belirtilen adres ve kişi-kişilere teslimat yapılır. Siparişlerle birlikte fatura da aynı kargo ile gönderilmektedir. Adres eksikliği/yanlışlığından kaynaklanan iadelerin tekrar gönderimleri alıcı ödemeli olarak tekrar gönderilir.