MENÜ
Sorumluluklar

www.fotografsatisi.com web sitemizi ziyaret eden kullanıcıların ip adresi ve ziyaret saati kayıt altına alınmaktadır. Kullancıcı girdiği bilginin veritabanında saklanacağını bilir ve kabul eder. Kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dışında 3. şahıslara verilmeyecek olup, güvenliğiniz ve T.C. yasaları gereğince erişim bilgileriniz kaydedilmekte olup yasal merciler haricinde paylaşılmaz. Herhangi bir hack olayı sonucunda bilgilerinizin 3. şahıslara ulaşmasından webmaster, moderatör, yöneticiler nezdinde fotografsatisi.com sorumlu tutulamaz.

Üye, fotografsatisi.com web sitesini kullanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümleri ve sitede yayınlanan her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk üye'ye aittir. Aykırı durum ve davranışlarda bulunanların üyelikleri iptal edilir.

Üyelerin diğer üyelerle ya da üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kendi sorumluluğundadır. Site genelinin dışında özel kural ve yükümlülükler münferiden belirtilmiş olabilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar söz konusu kuralları kabul etmiş sayılır.